Plán akcí na měsíc:  Červen 2018

1.6.2018

dopoledne

„Den dětí je NÁŠ“ ….společně s kamarády oslavíme na zahradě MŠ  Den dětí. Čeká nás mnoho soutěží, her a  také  hra na „Zmrzlináře“….každý z nás si vyrobí vlastní kornout se zmrzlinou a pochutná si … MŇAM!!!  
 7.6.2018

16.00 hod.

„Dnes  je ten můj  velký den, kdy už budu školákem.“ … naše malá školní akademie
A je to tady. Uplynul  další školní rok a my se budeme  na zahradě MŠ loučit s dětmi, které se chystají do první třídy. Čeká nás dojemné pasování na školáky s Bílým tygrem, při kterém ukápne mamince a taťkovi, babičce či dědovi nějaká ta  slzička…..a nejen jim. Slzička ukápne také paní učitelce Ivě, Irence, Števě, Janičce, Monice, Evičce, Milušce  a Jitce….bude se nám stýskat. Zatančíme, zazpíváme, maličko si zamlsáme…
 
8.6.2018 Prosíme rodiče o podporu ve sběru papíru, který proběhne 8.6. 2018. Kontejner bude přistaven před MŠ od 7:00 do 11:00.hod. Zároveň bude probíhat sběr sušené pomerančové kůry až do 15.6.

Předem všem rodičům děkuje na pomoc během sběru.

 
12.6.2018 Jako každý rok, tak  i v letošním roce se naše MŠ zúčastní  tradičního jarmarku ZŠ Kaplického. Podpořte nás a přijďte.  Budete mít možnost si prohlédnout různorodou nabídku našeho stánku a užít si doprovodný program školáků.  Přivítáme, když do našeho stánku přispějete i vy svými výrobky či zajímavými předměty. Děkujeme předem.  
12.6.2018

dopoledne

„ Myslivci a jejich pes dobře znají ten svůj les. Vědí, kam pít laně chodí, kam bažanti malé vodí, kdeže rostou nejvíc houby, parohatý jelen troubí, kde jezevci noru mají, maliny kde v létě zrají.“ Vydáme se do Lidových sadů na prožitkový program s panem myslivcem. Dozvíme se  mnoho zajímavostí o lese a zvířátkách, o tom  v jakém oblečení se myslivec  do lesa vydává, jak se o les a zvířátka stará….. a mnoho dalších a dalších věcí…… 30,- Kč
 12.6.2018
15.0 hod.
Informativní schůzka s rodiči dětí, kteří nastoupí od nového školního roku do naší MŠ proběhne v úterý 12.6. od 15:00 ve třídě Slůňátek.  
  Naše MŠ se zapojila do soutěže s názvem: „ Recyklohraní aneb ukliďme si svět.“ Proto prosíme rodiče o zapojení do sběru baterií, který bude probíhat celý rok. Vítány jsou všechny baterie bez ohledu na velikost, typ či barvu. Kromě autobaterií. Týká se  také  malé již nefunkční či nepotřebné elektroniky.