Plán akcí na měsíc:  Duben 2018

6.4. 2018

23.4. 2018

dopoledne

„Hola, děti, hola, připravte si kola;
potom ještě helmičku, projedem se trošičku.“
Pojedeme společně na dopravní hřiště. Paní policistka nám vysvětlí, proč je důležité nezapomínat na helmu, co znamenají některé značky a proč je nutné dodržovat pravidla silničního provozu. Ve čtvrtek 5.4. navštíví dopravní hřiště třída Slůňátek, o den později třída Berušek a nakonec se dočkají 23.4. také Koťátka. Prosíme rodiče dětí starších šesti let o dvě jízdenky na MHD.
Pojedou pouze starší děti – učitelky budou rodiče informovat ve třídách.

18.4. 2018

odpoledne

„Koukněte se na kuchaře,
 právě vaří noky v páře;
správný kuchař peče, smaží;
mňam, polévky se mu daří ..“

Také  v letošním roce proběhne v MŠ program
„Malý kuchař a malá kuchařinka“. Holčičky i kluci se naučí připravovat zdravé dobroty, které si odnesou na ochutnávku domů. Děti je možné přihlásit  do u paní učitelky Kupcové ve třídě  Slůňátek, počet míst je omezen. Podporujeme program“Skutečně zdravá škola“.

25,-Kč
24.4. 2018

dopoledne

Přijede náš navštívit divadélko Koloběžka, tentokrát s pohádkou „Kouzelný hrneček.“ Jaká kouzla,  takový na pohled obyčejný hrneček asi umí? Koho jeho kouzla překvapí a komu pomohou?  35,- Kč
  Naše MŠ se zapojila do soutěže s názvem: „ Recyklohraní aneb ukliďme si svět.“ Proto prosíme rodiče o zapojení do sběru baterií, který bude probíhat celý rok. Vítány jsou všechny baterie bez ohledu na velikost, typ či barvu. Kromě autobaterií. Týká se  také  malé již nefunkční či nepotřebné elektroniky.