VZHLEDEM K SITUACI (ŠÍŘENÍ KORONAVIRU A CELOREPUBLIKOVÉ UZAVŘENÍ ZÁKLADNÍCH A STŘEDNÍCH ŠKOL) DOPORUČUJEME RODIČŮM, ABY SVÉ DĚTI POSÍLALI DO MATEŘSKÉ ŠKOLY POUZE V NUTNÝCH PŘÍPADECH, TEDY POKUD JSOU RODIČE ZAMĚSTNÁNI A NEČERPAJÍ „OŠETŘOVNÉ“ NA STARŠÍHO SOUROZENCE ČI POKUD NEJSOU MAMINKY NA MD. NAŠE MŠ ZŮSTANE V PROVOZU DO DOBY PŘÍPADNÉHO VLÁDNÍHO OPATŘENÍ NEBO OPATŘENÍ ZŘIZOVATELE. 
V MATEŘSKÉ ŠKOLE, NA ROZDÍL OD ŠKOL ZÁKLADNÍCH, JE VYŠŠÍ KONCENTRACE DALŠÍCH OSOB V OBJEKTU MŠ (odvádění a vyzvedávání dětí). SNAŽÍME SE ZAJISTIT MAXIMÁLNÍ OCHRANU DĚTÍ I ZAMĚSTNANCŮ. V SOUČASNÉ DOBĚ NAVÍC V MŠ CHYBÍ DLOUHODOBĚ ZAMĚSTNANCI (ÚKLID I PEDAGOG), COŽ KOMPLIKUJE SITUACI MŠ.
VŠECHNY BŘEZNOVÉ A DUBNOVÉ AKCE MŠ SE RUŠÍ!

 

Děkujeme za pochopení.

Základní opatření k ochraně_28_2_20
Letak_resp_etiketa_cesky_KHSLK
Jak_si_spravne_myt_ruce

Aktuálně – doporučení rodičům z důvodu šíření koronaviru od pondělí 16. 3. 2020