Vážení rodiče,

s potěšením Vám oznamuji radostnou zprávu, že se opět budeme moci všichni shledat v naší mateřské škole. V našem kraji se děti ve školkách již netestují, tato povinnost platí pouze pro zaměstnance mateřské školy a to 1x týdně. Dětem i nadále budeme měřit teplotu a to ve dnech v pondělí a ve čtvrtek, nebo v první den příchodu. Organizačně se v naší školce vrací vše do normálu, tzn. děti ze třídy Berušek mají své šatní značky zpět ve své šatně a nebudou spojeny se třídou Koťátek. Zjednodušeně lze říci, platí vše, co platilo v únoru. 

K nahlédnutí přikládám: MŠMT Informace k provozu škol a školských zařízení od 3.5.2021

Na všechny děti se velmi těšíme.

V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obrátit na třídní e-maily, popřípadě na ms67.lbc@ volny.cz  (bude odpovězeno v pondělí 3. května), nebo na telefonní číslo 485 134 625, 739 572 096

Přejeme krásné prožití Čarodějnic a také prvního Máje

MŠ Malínek

Informace k provozu od 3. května