Žádáme rodiče, aby ráno vyčkali v šatně příchodu učitelky, která provede ranní filtr a převezme si dítě.
Stejným způsobem budeme předávat děti rodičům po obědě a odpoledne.
Při vyzvedávání dětí rodiče vyčkají po zazvonění v šatně na paní učitelku, která dítě přivede.

Do odvolání žádáme rodiče, aby nevstupovali do tříd.

Děti, které budou vykazovat i mírné známky infekčního onemocnění (kašel, rýma, kýchání…) nebudou do MŠ přijaty!!!
V případě zjištění těchto projevů během dne budou okamžitě kontaktováni rodiče, kteří si dítě v nejkratší možné době vyzvednou.

Rodiče při vstupu do MŠ podepíší prohlášení, že nebyli v posledních 7 dnech v rizikových oblastech (Čína, Jižní Korea, Írán, Itálie, Španělsko, Rakousko, Německo, Norsko, Švédsko, Francie, Belgie, Nizozemsko, Dánsko, Velká Británie a Švýcarsko) z důvodu nařízené karantény.

Děkujeme za pochopení a dodržování potřebných opatření v současné situaci.

Opatření k provozu MŠ od pondělí 16. 3. 2020 z důvodu šíření koronaviru