PLÁN AKCÍ

červen 2021

1. 6. 2021 FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ

Podařilo se nám zajistit fotografování profesionálním fotografem. Bohužel, volný termín byl pouze 1. června. Z tohoto důvodu přesouváme oslavu Dne dětí na 2. června. Děti se budou fotografovat samy i společně se svojí třídou. Kdo nemá o fotografování zájem, nahlaste se, prosím, p. učitelce v jednotlivých třídách.

2. 6. 2021 DEN DĚTÍ

Dětský den oslaví naše děti o den později. Čeká je dopoledne plné her, zábavy a soutěží. Celým programem nás budou provázet psí kamarádi z Tlapkové patroly.

3. 6. 2021 NÁVŠTĚVA VČELÍNA

Věříme, že již bude pěkné počasí a my budeme moci zrealizovat již slíbenou návštěvu včelína p. Moravce ve Vesci a dozvědět se mnoho zajímavého ze života včel. Této akce se zúčastní pouze nejstarší děti, které odejdou po prázdninách do základní školy.

16. 6. 2021 NAIVNÍ DIVADLO LIBEREC – pohádka Do hajan

V Naivním divadle shlédneme pohádku Divadla Drak z Hradce Králové Do hajan. Pojedeme zvláštním autobusem již v 8 hodin. Přiveďte, prosím, své děti do 7:30 hodin, aby se stihly v klidu nasnídat. V divadle musíme dodržovat opatření, která od nás Naivní divadlo vyžaduje – tj. každý i dítě musí mít vlastní roušku. Dejte, prosím, svému dítěti baťůžek s rouškou a prázdnou lahvičkou na pití. My ji dětem doplníme pitím a dále s sebou dostanou malou svačinku.

24. 6. 2021 ROZLOUČENÍ SE ŠKOLÁKY

Rozloučení s dětmi, které nás po prázdninách opustí a začnou navštěvovat přípravnou či první třídu základní školy, proběhne v odpoledních hodinách na zahradě mateřské školy. Bližší informace již rodiče těchto dětí obdrželi.

29. 6. 2021

30. 6. 2021

CELODENNÍ VÝLET BOTANICUS

Na základě změn v souvislosti se současnou epidemiologickou situací rušíme plánovaný pěší výlet k Veseckému rybníku a nahrazujeme ho celodenním výletem do CENTRA ŘEMESEL A BYLINNÝCH ZAHRAD BOTANICUS.

29. června – pojede třída Slůňátek
30. června – pojede třída Berušek a Koťátek