Plán akcí na měsíc:  Únor 2020

4. 2. 2020

Návštěva předškoláků v 1.třídě ZŠ

„Do školy se těšíme, vždyť se rádi učíme.
Poznáváme celý svět a musíme přemýšlet.“

Pro naše předškoláky, kteří nastoupí v září letošního roku do základní školy, si připravili děti z 1.třídy Základní školy v Doubí krátký program. Dozvíme se, jak se jim ve škole líbí, co již umějí spočítat, napsat, jaká poznají písmenka a možná ještě mnoho jiných zajímavých věcí.

13. 2. 2020

Divadelní představení
„O zvědavé jitrnici“ aneb napapejte se s námi

V dopoledních hodinách nás navštíví herečky z divadla „Koloběžka“ se svojí novou pohádkou. Pohádku shlédnou všechny děti naší školky.

40,-
28. 2.  2020

28.2.2020 Karneval v MŠ

„Brzy bude velký bál, hurá je tu karneval.
Nafoukneme balónky, ozdobíme záclonky.
Schováváme se za masku, jsme jak z hadích ocásků.“

V dopoledních hodinách proběhne ve školce tradiční karneval. Pro děti bude připraven zajímavý program a nezapomeneme ani na dětmi oblíbenou tombolu. Těšíme se, že nás i ostatní děti překvapí spousta zajímavých masek. Zároveň touto cestou prosíme rodiče, zda by nám nemohli přispět do tomboly zakoupením nějakých drobností pro větší potěšení dětí (např. omalovánky, pexeso aj.). Děkujeme.