Plán akcí na měsíc:  Květen 2018

10.5.2018

16.00 hod.

„Moje milá maminko, pousměj se malinko. Ty máš dneska svátek  a já Ti dám dárek.“

Mamko, taťko,…ke „Dni maminek“ si pro Vás děti připravily příjemné posezení s kulturním programem  a malým občerstvením ve svých třídách. Písničky, básničky,  dramatizaci pohádky nebo  tanečky. Každou maminku čeká  malý  dáreček z lásky. Samozřejmě může přijít také babička nebo dědeček….

14.5.2018

21.5.2018

dopoledne

Naši předškoláci opět navštíví budovu Krajské vědecké knihovny v  Liberci. Seznámí se s jejím chodem,  zjistí, jak a jaké knížky si mohou vypůjčit. Čtením se totiž nejen hodně naučíme, čtení  může být i zábava.

14.5. čeká prohlídka na třídu Slůňátek a 21.5. knihovnu navštíví Koťátka a Berušky. Prosíme rodiče dětí starších šesti let o dvě jízdenky na MHD.

„Podporujeme rozvoj čtenářské gramotnosti“.

24.5.2018 „Jedna ,dvě, tři, čtyři, pět, šel krokodýl na výlet, koukal tam a koukal tady, prohlédl si Staré Hrady, lesíky a louky v květu, zastavil se u bufetu, slupl kilo špekáčků, pak si koupil žvýkačku.“

S blížícím se koncem školního roku je tady …hádejte co?  Školní výlet. Tentokrát se vydáme na Staré Hrady, kde nás čeká prohlídka hradu hned dvěma různými okruhy. Provedou nás pohádkové postavy jako čertice, princezna nebo vodnice. Jede celá MŠ.
Odjezd v 8.15 hod. Návrat přibližně ve 14.30 hod.

270,- Kč
  Naše MŠ se zapojila do soutěže s názvem: „ Recyklohraní aneb ukliďme si svět.“ Proto prosíme rodiče o zapojení do sběru baterií, který bude probíhat celý rok. Vítány jsou všechny baterie bez ohledu na velikost, typ či barvu. Kromě autobaterií. Týká se  také  malé již nefunkční či nepotřebné elektroniky.