PLÁN AKCÍ

12. 4. 2021

Projektový den

MALÍNEK ZNOVU NA CESTÁCH

Jsme velice potěšeni, že můžeme v naší školce přivítat alespoň část našich dětí. Abychom jim usnadnili pobyt zde po delší odmlce strávené v domácím prostředí, připravili jsme si pro ně den plný soutěží a her, který bude motivovaný cestováním. Věříme, že si děti tento den užijí, a že bude takovou menší přípravou na cestování nejen nás  spolu s dětmi ve školce ale i vaše v rámci rodiny, které nám v poslední době tolik schází…

21. 4. 2021 SBĚR PAPÍRU

V dopoledních hodinách – cca od 7 do 11 hodin bude před MŠ přistaven kontejner na starý a nepotřebný papír.

Prosíme rodiče, kteří mohou, aby vypomohli naší školce ve sběru druhotných surovin.

Děkujeme.

30. 4. 2021

ČARODĚJNICKÝ DEN

Pozor, pozor, milé děti, kolem školky někdo letí…Víte, kdo to je?

Určitě ano. V tento den mohou děti přijít do školky převlečené za čarodějnice, ježibabky, ježidědky…Budeme si hrát, zpívat, tancovat, kouzlit, a čarovat a možná si i vyrobíme i nějaký kouzelný lektvar. Nebojte se ale, začarovat se nenecháme.

A naši kamarádi, kteří jsou doma a nemohou chodit do školky?

Je nám moc líto, že tu nejsou s námi. Určitě by si to s námi užili. Zatím pouze mohou plnit některé úkoly z Nápadníku nebo Předškoláčku. Moc se na ně těšíme.

A aby jim to nebylo tolik líto, možná jim přichystáme malé překvapení.