PLÁN AKCÍ

září 2021

2. 9. 2021   DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ
,,RODINA PALEČKOVIC ANEB HURÁ,     BYLY  PRÁZDNINY“

Přivítání dětí v naší školce divadelním sborem Koloběžka.

14. září – Slůňátka
15. září – Berušky
16. září – Koťátka
  TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Od 15:30 hodin se budeme těšit na všechny rodiče. Hlavním tématem třídních schůzek bude plánovaná rekonstrukce mateřské školy.

24. 9. 2021 SVATOVÁCLAVSKÁ SLAVNOST

Tento den proběhne v MŠ oslava svátku sv. Václava.  Seznámíme se s legendou,       pochutnáme si na domácím chlebu a také šťávě z hroznů.

Budeme rády, když si děti z domova přinesou trochu vína . 🙂

DRAKIÁDA

Pokud nám počasí bude přát a bude na konci září či počátkem října větrno, vypustíme draky až k oblakům.

V MŠ draky máme, prosíme, nenoste si své draky z domova. Děkujeme.

SBĚR ELEKTRONIKY, BATERIÍ A PAPÍRU

Děti se s námi v průběhu celého roku mohou zapojit do sběru drobné, nefunkční elektroniky a po domluvě také s objemnějšími elektrospotřebiči.
Sběr papíru bude v dostatečném časovém předstihu upřesněn, aktuálně jej plánujeme na měsíc říjen.

SBĚR PŘÍRODNIN

Po celý podzim mohou děti nosit nasbírané přírodniny či usušené barevné listy. S dětmi je využijeme na tvoření všeho druhu. Děkujeme za spolupráci.