PLÁN AKCÍ

Červen 2022

MŠ Kytička třída Slůňátka a Berušky
1. 6. 2022   POHÁDKOVÝ DĚTSKÝ DEN

V dopoledních hodinách se děti z obou školek sejdou na tajném místě, kde jsou pro ně připraveny zábavné aktivity spojené s poznáváním pohádek. Za splněné úkoly je připravená sladká odměna.

Děti si s sebou vezmou batůžek s pitím.

8. 6. 2022   ŠKOLNÍ VÝLET

Tento den je věnován školnímu výletu na farmu Rašovka. Děti se seznámí s životem zvířátek na farmě a poznáváním květin. Jsou pro ně připravené zábavné úkoly a také si budou moci vyrobit dáreček z ovčího rouna. V případě zájmu je možné přibalit dětem suché pečivo pro zvířátka.

Prosíme o včasný příchod (do 8:00 hod.) do MŠ z důvodu plánované dopravy, děkujeme.

Dětem prosím připravte sportovní oblečení, batůžek s pitím, malou svačinkou a pláštěnkou.

14.6. 2022   ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY

Tradiční akce na rozloučenou s budoucími školáky proběhne od 17 hod. v tělocvičně ZŠ Kaplického. Pro účastníky je možnost využít parkování u zadního vjezdu do ZŠ z ulice Mařanova u Studia Beruška.

Akce je určena pro předškoláčky a rodinné příslušníky předškolních dětí.

29.6. 2022   NÁVŠTĚVA DOPRAVNÍHO HŘIŠTĚ

V rámci dopoledního programu je pro předškolní děti organizována návštěva dopravního hřiště zaměřená na dopravní výchovu a bezpečnost při pohybu u pozemních komunikací.
Děti starší 6-ti let si s sebou vezmou jízdenku na autobus.

Akce je konána pro předškolní děti.

MŠ Motýlek třída Koťátka
1.6. 2022 POHÁDKOVÝ DĚTSKÝ DEN

Děti si s sebou vezmou batůžek s pitím.

8.6. 2022   ŠKOLNÍ VÝLET

10.6. 2022

NÁVŠTĚVA DOPRAVNÍHO HŘIŠTĚ

Děti starší 6-ti let si s sebou vezmou jízdenku na autobus.

Akce je konána pro předškolní děti.

14.6. 2022

ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY

Akce je určena pro předškoláčky a rodinné příslušníky předškolních dětí.