Plán akcí na měsíc:  Duben  2019

01. 04. 2019 Hudební pohádka „Karneval zvířat“

V rámci pořadu si děti připomenou lidové písničky o zvířátkách žijících na dvorečku. Kromě toho si také zatancují a se svými zvířecími kamarády si vyzkouší různá pěvecko-intonační a dechová cvičení. Seznámí se rovněž nenásilnou formou s některými částmi stejnojmenného hudebního díla Camilla Saint-Saënse. Představení je v MŠ.

45,-
03. 04. 2019 Návštěva Dopravního hřiště

Získáme základní znalosti pravidel provozu na silnicích i mimo ni, vyzkoušíme si své dovednosti na dopravním hřišti. Pro děti starší 6 let je potřeba zajistit jízdenku. Od 10:15 hod.

Akce se nezúčastní nejmladší děti, rodiče budou včas informováni.

04. 04. 2019 Návštěva Dopravní hřiště

Získáme základní znalosti pravidel provozu na silnicích i mimo ni, vyzkoušíme si své dovednosti na dopravním hřišti. Pro děti starší 6 let je potřeba zajistit jízdenku. Od 8:30 hod.

Akce se nezúčastní nejmladší děti, rodiče budou včas informováni.

10. 04. 2019

iQ LANDIA „Vesmír pro nejmenší“

Spatříme naši Galaxii a zjistíme, kde se v ní nachází naše planeta, uvidíme vznik naší Sluneční soustavy a planet před miliardami let. Podíváme se na to, jak naše Sluneční soustava vypadá v současnosti, i na to, že Země není ve skutečnosti tak hladká koule, jak by se zdálo. Bude nám názorně vysvětlen pohyb Slunce po obloze a střídání dne a noci. Dokonce shlédneme film Astronaut, který se věnuje výcviku astronautů, vlivu vesmírného prostředí na lidský organismus, pobytu astronautů na kosmické stanici, technologii, umožňující přežít ve vesmíru a další. Jede třída Koťat a polovina třídy Berušek.

Je potřeba zajistit jízdenku pro děti starší 6 let.

11. 04 2019 iQLANDIA „Vesmír pro nejmenší“

Spatříme naši Galaxii a zjistíme, kde se v ní nachází naše planeta, uvidíme vznik naší Sluneční soustavy a planet před miliardami let. Podíváme se na to, jak naše Sluneční soustava vypadá v současnosti, i na to, že Země není ve skutečnosti tak hladká koule, jak by se zdálo. Bude nám názorně vysvětlen pohyb Slunce po obloze a střídání dne a noci. Dokonce shlédneme film Astronaut, který se věnuje výcviku astronautů, vlivu vesmírného prostředí na lidský organismus, pobytu astronautů na kosmické stanici, technologii, umožňující přežít ve vesmíru a další. Jede třída Slůňat a polovina třídy Berušek.

Je potřeba zajistit jízdenku pro děti starší 6 let.

16. 04. 2019 Jarní dílny v Malínku

„Sněženky už venku kvetou,

zimě už se nohy pletou.

Huš, huš, huš, uteč zimo už.“

Srdečně Vás všechny zveme na jarně-velikonoční setkání a vyrábění ve školce.

Začátek cca 15:30 s sebou přineste skořápku vyfouklého vajíčka. Těšíme sena Vás.

29. 04. 2019 Naivního divadlo „Pohádka do dlaně“

Čeká nás veršovaná pohádka o koloběhu  ročních období. Jak to dopadne s vločkami Anežkami?

Jede celá MŠ.

80,-Kč
Recyklohraní
Naše MŠ se zapojila do soutěže s názvem:
„ Recyklohraní aneb ukliďme si svět.“
Prosíme rodiče o zapojení do sběru baterií, který bude probíhat po celý rok. Vítány jsou všechny baterie bez ohledu na velikost, typ či barvu. Kromě autobaterií. Týká se také malé  nefunkční či nepotřebné elektroniky.