Plán akcí na měsíc:  Listopad  2019

5.11.2019

„Veselé cvičení s padákem“

Umím běhat, umím stát, nad hlavu si ruce dát.

Umím běhat pomaličku, umím hrát si na žabičku.

Umím chodit jako rak. Věřte mi to, je to tak!

Pro naše děti – prostřední a nejstarší věkové skupiny, tj. 4-6 leté děti – je připraveno v MŠ v rámci programu „Zdraví dětem“ cvičení s padákem ad.

50,-
11.11.2019  „Pečení martinských koláčků“

Na svatého Martina bude ve školce velká hostina…

Zda-li přijede Svatý Martin na bílém koni a přiveze nám první sníh, to není jisté, ale to, že si upečeme zdravé martinské koláčky, to jisté je. A jakou náplní je naplníme? Určitě nějakou dobrou, budeme si moci vybrat, tvarohovou, povidlovou, makovou nebo ještě nějakou jinou?

14. 11. 2019

Setkání s paní spisovatelkou Jitkou Vítovou“

Tato paní spisovatelka je autorkou známých knížek „O Květušce a tesaříkovi“, „Kamarádi z lesa“ a „Život u rybníka“, které si ve školce také čteme. Děti se budou moci zábavnou formou dozvědět, jak vzniká taková knížka, kdo je spisovatel, kdo je ilustrátor a ještě mnoho dalšího zajímavého ze světa zvířátek a hmyzu.

Program je určený pro 4-6 leté děti, tj. prostřední a nejstarší věkové skupiny..

40,-

Výtvarná soutěž
Výtvarná soutěž pro rodiče a děti naší MŠ „Nejpovedenější vánoční ozdoba   na vánoční strom MŠ“.  Technika a zpracování je libovolné. Můžete s dětmi vyrobit ozdobu na vánoční stromek do třídy (malá ozdoba) či na venkovní vánoční strom na zahradě MŠ (větší ozdoba).  Při výrobě venkovní ozdoby je  třeba brát zřetel na  materiál, aby ozdoba několik dní na stromku vydržela díky změnám, které přináší   počasí ( sněžení, déšť, vítr). Těšíme se na spolupráci rodičů. Věříme, že vás zaujme i varianta na venkovní stromek. Termín odevzdání výrobků  je do 2.12.2019.
Recyklohraní
Naše MŠ se zapojila do soutěže s názvem:
„ Recyklohraní aneb ukliďme si svět.“
Prosíme rodiče o zapojení do sběru baterií, který bude probíhat po celý rok. Vítány jsou všechny baterie bez ohledu na velikost, typ či barvu. Kromě autobaterií. Týká se také malé  nefunkční či nepotřebné elektroniky.