PLÁN AKCÍ

Září 2022

MŠ Kytička třída Slůňátka a Berušky
7.9. 2022 – Slůňátka POHÁDKOVÁ BABIČKA

V rámci dopoledního programu je pro děti připravena první návštěva Pohádkové babičky (Miluška Dlabolová) ve třídě Slůňátek. Bude se hrát pohádka „O poslušných kůzlátkách.“

8.9. 2022 – Berušky POHÁDKOVÁ BABIČKA

V rámci dopoledního programu je pro děti připravena první návštěva Pohádkové babičky (Miluška Dlabolová) ve třídě Berušek. Bude se hrát pohádka „O poslušných kůzlátkách“.

23.9. 2022 – Berušky POHÁDKOVÁ BABIČKA 2

V tento den opět proběhne divadélko Pohádkové babičky ve třídě Berušek, pohádka se tentokrát bude jmenovat „O třech medvědech“.

26.9.2022 – Slůňátka POHÁDKOVÁ BABIČKA 2

V tento den opět proběhne divadélko Pohádkové babičky ve třídě Slůňat, pohádka se tentokrát bude jmenovat „O třech medvědech“.

21.9.2022

Slůňátka + Berušky

DIVADLO KOLOBĚŽKA

Tento den nás navštíví divadélko Koloběžka s pohádkou „Kouzelný hrneček“. Divadlo proběhne ve třídě Berušek od 8.00 hodin, proto prosíme rodiče, aby své děti přiváděli před osmou hodinou. Za divadélko budeme vybírat 70 Kč.

V průběhu září dle počasí   PŘÍRODOVĚDNÁ PROCHÁZKA

V případě souhry počasí máme v plánu s dětmi podniknout přírodovědnou procházku v okolí MŠ. Budeme pozorovat měnící se přírodu z léta na podzim, hmyzí život, rostlinky… Na pomoc si vezmeme také lupy. Snad nám počasí bude přát.

V měsíci září/říjen, dle počasí DRAKIÁDA

V případě přízně počasí se uskuteční drakiáda – zajdeme si na louku a budeme pouštět draky. Doufáme, že pršet nebude a my si vyzkoušíme, jak vysoko naši draci vyletí. Děti si s sebou draky nosit nemusí – v MŠ máme.

MŠ MOTÝLEK TŘÍDA KOŤÁTKA

1.9.2022 POHÁDKOVÁ BABIČKA

V rámci dopoledního programu je pro děti připravena první návštěva Pohádkové babičky (Miluška Dlabolová) ve třídě Koťátek. Bude se hrát pohádka „O třech medvědech“.

15.9.2022 POHÁDKOVÁ BABIČKA 2

V tento den opět proběhne divadélko Pohádkové babičky, pohádka se tentokrát bude jmenovat „O poslušných kůzlátkách“.

V průběhu září dle počasí PŘÍRODOVĚDNÁ PROCHÁZKA

V měsíci září/říjen, dle počasí DRAKIÁDA