Vážení rodiče,

touto cestou bych se s Vámi ráda podělila nejen o výsledky testování z prvního dne.  Dnes jsme se sešli v počtu 27 dětí a 12 dospělých, všechny testy byly negativní. 

Díky Vašim trpělivým a motivačním přípravám dětí na dnešní testování, vše proběhlo velmi dobře a dokonce i s úsměvem.  Děti sršely radostí, že se opět shledaly se svými kamarády a paními učitelkami. Vyprávěly nesčetné množství zážitků, donesly vyplněné pracovní listy, povídaly si s námi a s dětmi, ale hlavně byly v sociálním prostředí, které jim tolik scházelo a je pro jejich zdravý duševní vývoj důležité. Radovaly se také z projektového dne ,,Malínek znovu na cestách“, který byl plný dobrodružných her a kvízových otázek. Fotografie budou přidány na web školy do konce tohoto týdne.

Všem rodičům velmi děkujeme za součinnost a za velké úsilí, které vynaložili na domácí vzdělávání svých dětí. Pro děti, které se s námi prozatím shledat nemohou, je na tento pátek (16. dubna) přichystána další online výuka. Potřebné informace naleznete ve svých e-mailech.

Za kolektiv učitelek MŠ Malínek Vám a Vašim dětem přeji pohodové dny

Renfusová Kamila, ředitelka MŠ

První den testování